Příspěvky

Zobrazují se příspěvky z listopad, 2011

Keep Calm&Drink Hello Kitty

Obrázek
To takhle jednou u nás začali prodávat dětský "drink" Hello Kitty v plechovce. Hádejte, kdo si ho jako první šel koupit a kdo si ho asi jako jediný stále kupuje? Na mou obhajobu... Víte, že má v sobě spoustu vitamínů, jako třeba vitamín B ? :D

Važ si sama sebe...

Obrázek
...nebo si najde jinou. "Tak co jak vám to šlo?" zeptala jsem se svého kamaráda do telefonu jen co se vrátil ze svého rande s novou, pro mě ještě neznámou, slečnou. "No ani mi nemluv! Bylo to stašný!" řekl podrážděně. "A jéje... Jak to?" "Ona je hrozná! Vždycky když jsem se snažil být milej ona to zkazila! Prostě šli jsme kolem nějakého obchodu, kde byla na plakátu nějaká modelka nebo co a ona řekla, že by taky chtěla mít takové vlasy. Ale já jí řek, že ona je mnohem hezčí než ta na tom plakátě a že by klidně mohla jít dělat modelku, a víš co ona řekla? 'Já jo? Nebuď vtipnej!' Ale já to myslel upřímě!" Musela jsem se zasmát. "To holky dělají. No ták, přece jí kvůli tomu nepustíš k vodě ne?" On si povzdechnul. "Ale kdyby to bylo jednou to je furt! Kdykoli jsem jí řek něco pěknýho. Víš že má krásný oči? Takový ty čokoládový, krásný. A když jsem jí to řek sklonila hlavu a řekla 'Nemám, vůbec se mi nehoděj k vlasům...'...

Friends

Obrázek
Konečně nějaké ty fotky. Doufám, že se budou aleaspoň trochu líbit. Celé to byla jedna veliká inprovizace večer na houpačkách, na dětském hřišťátku s nápojem HelloKitty v plechovce. Fotografka: Já i J K Bruneta: JK

Pulse

Obrázek
Nail art na tento týden jsem zvolila pulse.. Ať se líbí :)

Coffee&Cigarettes

Obrázek
"Jedno Latté se skořicí prosím" hlásím již z dálky do okýnka "Kafíčka"- zdejšího Coffe shopu. Prodavač se na mě mile usměje, ještě aby ne, když už mě dnes vidí po druhé... Každý máme nějaký zaručený způsob na odhánění depresí. Někdo vykouří několik krabiček za den, někdo si něco někde šlehne, další se utápí v litrech alkoholu. Já si za ten nejhorší týden úspěšně vybudovala závislost na Latte. Ono vlastně na kafi obecně. Jsou lidé, kteří jsou po pár doušcích hrncích silné kávy agresivní (znám takové),ale mě to naopak nehorázně uklidňuje. Měla jsem se skvěle. Báječné přátele, skvělý, spokojený a poměrně i poklidný život. Nebyla jsem ani hvězda třídy ani outsider. Prostě skvělé, skvělé, skvělé. Pak z ničeho nic nastal zlom. Moji spolužáci si ze mě začali utahovat. Mysleli si, že mě to baví, mysleli si, že jsem silná a že to zvládám. Snažila jsem se za falešnými úsměvy skrývat všechny ty pocity. Dařilo se mi to úspěšně, všichni si mysleli, že mi to nevadí, že rozumím je...

Chaos

Obrázek
A je tu pondělí a s ním i další nail art. Tentokrát i s krátkým návodem. Celé je to rychlé a jednoduché. 1. Naneste na nehty silnou vrstvu podkladové barvy (já zvolila bílou) 2. Nečekejte až to uschne a co nejrychleji nechte na libovolné místo skápnout kapičku druhéhol laku (já mám růžový) 3. Vezměte párátko nebo nějaký podobný předmět a z té kapičky to pomalu libovolně roztírejte. Každý nehet bude jiný a originální. 4. Nechte zachnout a pak jak jste zvyklé přetřete vrstvou bezbarvého laku. Smozřejmě před celým lakováním nehty upravte tak jak to děláte a naneste bezbarvý podkad ;) Hodně štěstí a na další se těšte příští pondělí.

Superman!

Obrázek
Určitě už jste si všimli, že je to všude samý superman. Tak aby toho nebylo málo... Jinak nejsem ten trpělivý člověk, co by si s tím vyhrál a ani neumím krestlit pořádně supermanovo "logo",ale prostě jsem to musela udělat a víte proč? Protože jsem si to zamilovala (ano až teď). Dříve mě superman pořád rozčiloval, není snad jediný člověk co by neměl to kýčovité tričko. Nic mě nerozčiluje víc, než to, když si zamiluju něco co jsem nenáviděla ale holt... co nadělám. Ale o tom teď jsem vůbec mluvit nechtěla... Zkrátka vím, že na tomto nail-artu najdete spoustu chyb,ale mělo by vám to sloužit spíše jako inspirace.