Kdykoli si pustíte televizi vždy narazíte na nějakou reklamu, která má zaúkol nás -ty slabší jedince zlákat natolik, abychom v nejbližší době vstali a šli si ten jistý výrobek koupit. Ovšem jsou i reklamy, které když vidíme máme chuť rozbít televizi, zvláště pokud je pouští stále dokola a dokola… Jako malá jsem se vždy před vánoci ráda koukala na reklamy, kde ukazovali nejnovější hračky, ty jsem přímo hltala,ale postupem času jsem začala všechny reklaym nenávidět! Obzvláště když mi rodiče řekli, že "teda ano, můžeš se koukat,ale v deset vypínáme a spát" a já v osm zapla televizi a nastalo zklamání, že film začal až ve 20:15 místo ve 20:00 a každých 15 minut byly desetiminutové reklamy. Vzopmeňme si na reklamu "xxx Lutz TaTaTaTa…" tato reklama je nenáviděná snad polovinou národa. Hezká? To rohodně ne! Trapná? Stoprocentně! Existuje vůbec nějaká pěkná reklama? Myslím, že se najdou výjimky, které vystoupí z řad trapnosti a někomu se zalíbí (např: "A tati, bude mít...