Friends

Konečně nějaké ty fotky. Doufám, že se budou aleaspoň trochu líbit. Celé to byla jedna veliká inprovizace večer na houpačkách, na dětském hřišťátku s nápojem HelloKitty v plechovce.
Fotografka: Já i JK
Bruneta: JK
 



Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Na co jsem si to tu hráli?

Fall style no.2

Všechny vás nenávidím, protože je to cool.