Jak je to s těmi "špatnými" ? Jdete ulicí v dobré náladě s pocitem,že vás nemůže nic rozhodit,ale najednou slyšíte hlas při kterém se oklepete, hlas, který může patřit jen jedné osobě. Jdete dál a vidíte to stvoření, tu hříčku přírody. Z vás se vytrácí dobrá nálada a přichází ta bojovná, která radí jen jedno: " Vyškubat vlasy, vyškrábat oči, shodit na zem, vyválet v bahně, skopat do kuličky." A nejhorší je, když ta osoba na vás jedovatě nebo s ironií promluví… Můžete dělat jen pár věcí… Můžete dělat, že ji nevidíte, jít dál a usmívat se, dělat jakoby nic nebo s úsměvem odpovědět, hlavně na sobě nedát nic znát… Ale to už znáte ne ? Položme si otázku: Proč je nesnášíme ? Každý by dokázal odpovědět, každý máme nějaký ten důvod,ale má na tom vinu skutečně jen ta osoba,nebo se jen vyskytla v nešťastnou dobu na nesprávném místě? Nemůžeme si za to sami ? Není to jen kvůli tomu, že nám je ten člověk nesympatický ? Dále, je jednoduché o někom říct, že to o...