Západ slunce, letící letadlo, vrcholky stomů a sníh ...

c
Nějak jsem si oblíbila fotit slunce, když už pomalu zapadá :D

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Na co jsem si to tu hráli?

Fall style no.2

Všechny vás nenávidím, protože je to cool.