Jak se sebou nenechat manipulovat? 2/2

V předchozím článku jsem se zmiňovala o tom, jak se spousta z nás nechá manipulovat médii a lidmi v našem okolí. Dost však pouhého řečnění a kritizování. Co takhle s tím něco udělat?

Jeden z mnoha důvodů, proč přebíráme názory jiných může být to, že si zkrátka dostatečně nevěříme a nemáme tu odvahu říci svůj názor. Tak dlouho popíráme naše vlastní já a snažíme se být někým kým nejsme. Třeba tou hezkou vysokou dívkou z vyššího ročníku, která říká, že tahle kapela je prostě příšerná, Nebo chceme, aby si nás všiml ten pěkný kluk, který podporuje to a to.
Ale skutečně je to potřeba? Není lepší se odlišit, jak všichni říkáte? Každý z vás je tak originální jako ten druhý. Smutné.

Více na krásná.cz

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Na co jsem si to tu hráli?

Fall style no.2

Všechny vás nenávidím, protože je to cool.