Popraskané

Koneně jsem se odvážila a koupila si praskjíí lk na nehty. Není to přesně to, co jsem si představovala,ale ani to není nejhorší.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Na co jsem si to tu hráli?

Fall style no.2

Všechny vás nenávidím, protože je to cool.