Jsem fake, kopírka, trapka...

VĚDĚLI JSTE TO?


Čím dál, tím víc zjišťuji, že inteligence některých lidí začíná číslem nula. Proč?

Jak si může normální, inteligentní osoba vytvoři účet na facebooku s jménem "Petra Jírovská", přidat si mě do přátel pak všude tvrdit, že jsem fake? Ale čert to vem, na facebook už skoro vůbe nezavítám.
Nebo jak může někdo normální krásně obšlehnou moje vlastní nápady, tvrdit, že jsou jejich a navíc mne označit za kopírku? Docela mne dostává, kdy všechny důkazy mluví jasně o tom, že hold jsem s tím přišla dříve já, ale ne, ono je přece lepší říct, že už to bylo starší a že smazala blog a že mne vlastně vůbec nezná... NO STRESS
Ale úplně nejlepší jsou lidé, kteří aniž by vás znali napíší, že jste- trapka, co si hraje buhví na co nebo- úplně vypatlaná blondýna atp.

Haters gonna Hate

Dříve jsem při každé špatné reakci na něco, co jsem udělala, dostala pocit jakési závratě a sevřel se mi žaludek.- špatná nálada byla na světě. Postupem času jsem změnila ale kompletně přístup. Objektivní kritiku jsem si vzala k srdci a ten zbytek? Naučila jsem se, že se člověk nezavděčí každému. Takže se to ani nevyplatí zkoušet. Je to promrhaný čas zkoušením udělat na někoho dojem. Nejduležitjší je být svá.Také jem se naučila , že tím víc se blížíme šťastnému konci, tím víc jsou lidé plní nenávisti, takže není důležité co jsi řekla nebo udělala. Nikdy tě nebudou mít rádi. Proto mám jenom pár slov ...
FUCK THEM!

Ale i moji hateři mají nademnou jednu přednost. MOHOU MI POLÍBIT PRDEL. Já ne.

Právě tzv. Hateři jsou ti, kteří mi blog navštěvují snad pravidelně, čímž mě dělají i "slavnější" . U mě na blogu ve statistikách jsou hateři povětšinou naši bratři slováci- Slovenky.
Ale stejně vám všem takovým DĚKUJU! :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Na co jsem si to tu hráli?

Fall style no.2

Všechny vás nenávidím, protože je to cool.