Pampeliška... stará

Tato fotka není nějak profesionální,ale mě se nějakým prazvláštním způsobem líbí...
c

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Na co jsem si to tu hráli?

Fall style no.2

Všechny vás nenávidím, protože je to cool.