Naše setkání se srnami ...

Tal na fotkách se moc o kvalitě mluvit nedá,ale jense chci vytáhnout, jak jsme viděli srny ... :Dc

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Na co jsem si to tu hráli?

Fall style no.2

Všechny vás nenávidím, protože je to cool.